PRIVALUMAI

NAMAS SU SKLYPU UŽ BUTO KAINĄ

Teisinga ir konkurencinga sklypo kaina – geras startas nuosavo namo statybai. 10-13 arų erdviuose sklypuose galima tiek vienbučių, tiek dvibučių namų statyba.

GRETA GAMTOS

Būstas gamtos apsuptyje leis pailsėti nuo miesto šurmulio ir mėgautis žaliosiomis erdvėmis. Rytinė slėnio pusė ribojasi su Avižienių mišku, pietinėje dalyje teka upelis, o vakarinę ir šiaurinę dalį juosia pieva. Šiltuoju metų laiku džiugins  už 3 km esantis Riešės ežeras.

PATOGUS SUSISIEKIMAS

Išvystytas patogus susisiekimas asfaltuotu keliu tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Per 15 minučių automobiliu pasieksite Gedimino prospektą, o prekybos centrą BIG vos per 7 min. Čia pat važiuoja ir  autobusai (Nr. 108, 110, 127), kuriais pasieksite Vilniaus centrą ir autobusų stotį, Fabijoniškių ir Šeškinės mikrorajonus. Gyvenvietės teritorijoje visos gatvės išasfaltuotos.

IŠVYSTYTA INFRASTRUKTŪRA

Vos 2,5 km iki Avižienių centro, kur yra mokykla, darželis, prekybos centras. Pati gyvenvietės teritorija paruošta naujakuriams: įrengtas lietaus nuotekų surinkimas, išasfaltuoti keliai, pastatyta vaikų žaidimo aikštelė.

DARNI IR MODERNI GYVENVIETĖ

Nauji gyventojai suburs tvarią ir šiuolaikišką bendruomenę, su savo tradicijomis ir prioritetais. Gyvenvietėje pasirūpinta ir erdve vaikams – įrengta vaikų žaidimo aikštelė.

SAUGUMAS IR PRIVATUMAS

Privati, uždara gyvenvietė be pašalinių žmonių. Įrengtas gatvių apšvietimas.