Privalumai

Jūsų patogumui

Kiekvienas namas turi nuosavą kiemelį su terasa,  kurioje galėsite pasitikti rytą su kavos puodeliu ar leisti savaitgalius grilyje skrundant kepsniams. Prie kiekvieno namo įrengtos dvi erdvios parkavimo vietos, išklotos trinkelėmis. Gatvės asfaltuotos bei apšviestos. Kvartalo teritorijoje bus įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

A energetinės klasės namas

A energetinės klasės namas  – tai šiltas ir nereikalaujantis didelių išlaidų būstas.

Parkavimas ir laisvalaikis

Kiekvieno namo gyventojai turės erdvią parkavimo aikštelę  prie pat namo dviems automobiliams Jūsų patogumui ir sveikatai kvartale suformuota laisvalaikio ir poilsio zona.

Galimybė plėstis

Kvartalo „Avižienių slėnio namai“naujakuriai ateityje esant poreikiui galės pasididinti savo gyvenamą plotą nuo 78 kv.m iki 98 kv.m. Tai reiškia statybos galimybę dar 20 kv.m, kurie gali tapti papildomais dviem kambariais arba kitiems poreikiams pritaikytomis patalpomis. Tam nereikės jokių papildomų leidimu ar sutikimu, tiosiog būsto įsigijimo metu kiekvienam namui bus suteiktas galiojantis projektas ir neterminuotas statybos leidimas.

Reljefo ypatumai

Natūralus kalvotas reljefas suteikia puikius gamtos vaizdus ir padeda sukurti pakankamai privatumo kiekvienam namui. Pro vitrininius langus ir iš terasos atsiveria vaizdai į apylinkių kalvas bei nuosavą kiemą. Patikslinti