Apie projektą

PABĖK IŠ DAUGIABUČIO, KAIMYNŲ NUOLATINIŲ REMONTŲ IR ŠURMULIO – GYVENK BE STRESo, BŪK LAISVAS.
„AVIŽIENIŲ SLĖNIS“

Ramybė ir privatumas

„Avižienių slėnio namai“ – tai išskirtinis ir ambicingas projektas, sukurtas žmonėms, kurie nori “išsilaisvinti” iš daugiabučių, suteikiantis galimybę už standartinio naujos statybos trijų kambarių buto kainą įsigyti individualų būstą gamtos apsuptyje. Čia įsikūrę galėsite mėgautis ramybe ir privatumu, kurių taip trūksta miesto daugiabučiuose.

Modernus skandinaviško stiliaus namų kvartalas kuriasi sparčiai besiformuojančiame žaliame bei švariame Vilniaus priemiesčio mikrorajone – Avižieniuose. Puikus susisiekimas su miesto centru vakariniu aplinkkeliu Jums sutaupys laiko, o graži ir harmoninga aplinka bei grynas oras padės atsigauti po dienos darbų.

Erdvės pojūtis

Optimalios kvadratūros namuose suprojektuota po du miegamuosius, iš kurių vieną esant pageidavimui būtų galima padalinti į du. Aukštos salono lubos padidina erdvės įspūdį, o dideli vitrininiai langai užtikrina, kad visais metų laikais bus maksimaliai išnaudota natūrali šviesa.

Individualus dujinis šildymas

A energetinės klasės namas

 

Galimybė plėstis 25 kv.m

 

Jūsų patogumui

Kiekvienas namas turi nuosavą kiemelį su terasa,  kurioje galėsite pasitikti rytą su kavos puodeliu ar leisti savaitgalius grilyje skrundant kepsniams. Prie kiekvieno namo įrengtos dvi erdvios parkavimo vietos, išklotos trinkelėmis. Gatvės asfaltuotos bei apšviestos. Kvartalo teritorijoje bus įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

Funkcionalus namų išplanavimas

Nedidelės kvadratūros namuose racionaliai ir patogiai suplanuotas kiekvienas kvadratinis metras. Dėl skandinaviško stiliaus architektūros, aukštų lubų ir didelių langų jausitės tikrai komfortiškai ir jaukiai. Itin didelį dėmesį skyrėme namų statybos kokybei ir funkcionalumui.